23 senelik bilişim sektörü tecrübesi olan güçlü bir ekip tarafından 2017 yılı Şubat ayında kurulan şirketimiz , kurumsal müşterilerine özel çözümler sunan bir sistem entegratörüdür.

Şirketimiz; Devlet Malzeme Ofisi Genel Katalog Ana Tedarikçisi olarak da birçok kamu kuruluşunun ve Türkiye’de ilk 500’de yer alan kurumsal firmaların teknoloji/bilişim alanında ana tedarikçilerindendir.

Kamu Kanalında global çözüm ortağı anlaşmamız olan Optoma, Comodo ve Dassault Systems/Solidworks ürünlerinin tek tedarikçisi olarak Devlet Malzeme Ofisi kataloğunda yer almaktayız. Saha satış ekibimiz ile kurumsal müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yerinde çözüm sunmakta ve 7 bölgede teknik servis yapılanması ile Türkiye genelinde yerinde kurulum, eğitim ve servis hizmeti vermekteyiz.

Şirketimiz yerli yazılım geliştiren şirketleri destekleyerek projelerinde yerli ve milli çözümleri kullanmayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir. İstanbul ve Ankara ofislerinde hizmet veren şirketimiz; İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştirakleri, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Uludağ Üniversitesi ve CarrefourSA ile stratejik projeler yapmakta ve birçok kamu kurumuna da ürün/hizmet/çözüm sunmaktadır.